| « poprzedni wątek | następny wątek » |
1. Data: 2002-07-30 13:11:19
Temat: Re: Smaczne ciachoMaria Urbanczyk wrote:
> To dlatego, ze kupilam te maki na placu w budce, na wage. Wczesniej kupowalam w
> sklepie ze zdrowa zywnoscia, ale tam 1kg maki kosztowal blisko 4zl, a tu
> 1.50zl. Niestety dla mnie to bardzo duza roznica.
ej, to taki problem oznaczyc? podpisac nie mozna? albo jedna torebke
inaczej zawinac? albo aderwac brzeg u gory?
ale ty masz problemy :)
pat
--
vege.pl http://www.vege.pl
PuszKKKa http://puszkkka.spinacz.pl
SPINACZ http://www.spinacz.pl/
› Pokaż wiadomość z nagłówkami
Zobacz także
1. Data: 2002-07-31 06:13:10
Temat: Re: Smaczne ciachoPatryCCCja wrote:
> ej, to taki problem oznaczyc? podpisac nie mozna? albo jedna torebke
> inaczej zawinac? albo aderwac brzeg u gory?
> ale ty masz problemy :)
Ha, madry Polak po szkodzie... Kupilam ta make w jednym dniu, pani zapakowala do
dwoch identycznych torebek, ja schowalam zadowolona do plecaka i dopiero w domu
naszla mnie refleksja - ale ktora maka jest ktora?
Teraz juz wiem, ze najlepiej sobie zaznaczyc od razu :-)
Pozdrawiam
Maria
› Pokaż wiadomość z nagłówkami
| « poprzedni wątek | następny wątek » |