Data: 2002-09-12 10:04:20
Temat: Re: uczenie angielskiego metodą Callana
Od: Agnieszka Galor <a...@w...pl>
Pokaż wszystkie nagłówki
Użytkownik MarekP napisał:
> Użytkownik "WALDIM" <w...@a...pl> napisał w wiadomości
> news:alne85$p8g$1@news.tpi.pl...
>
>>>2 x 2 lekcje tygodniowo w moim miescie kosztuje 1100 zł, i jest to
>>
>>najtańsza
>>
>>>szkoła !
>>>
>>> pzdr Marco
>>
>>a rok szkoly w Londynie 3700 zl :)
>
>
> + koszty zakwaterowania + wyżywienia - u rodziców mam to za free :-)
>
>
>
>
>
>>patrz www.londyn.org
>>
>>--
>>
>>WaldiM
>>
>>Serwis antykoncepcyjny
>>http://www.antykoncepcja.pl
>>
>>
>>
>>
>
>
>
nie chce mi się wierzyć.Mąż był rok temu w Anglii i 2-tygodniowy pobyt,
czyli kurs w szkole, przejazd , posiłki, nawiasem mówiąc bardzo skromne
kosztowały go ok.5000zł. Jeśli chodzi o życie kulturalno-towarzyskie, to
nie było go już stać.
|