Potrzebuję napisać pracę zaliczeniową z Rachunku Kosztów. Czy ma ktoś jakies materiały dotyczace porównania opłacalności zakupu dwóch podobnych funkcjonalnie produktów ?? PIIIIILNE !!
Zobacz także