« poprzedni wątek | następny wątek » |
1. Data: 2012-01-30 12:57:59
Temat: La PueblaWitam,
W wielu sklepach widzę oliwę z oliwek extra virgin sygnowaną marką La Puebla
w niezwykle atrakcyjnej cenie (poniżej 15zł/litr). No i szukam argumentów,
aby jej więcej nie kupować ;) Smakuje ok, ale nie wiem, czy to nie jest
jakiś syf, dla którego lepszą alternatywą byłby zwykły rzepak ;)
› Pokaż wiadomość z nagłówkami
Zobacz także
2. Data: 2012-01-30 15:23:30
Temat: Re: La PueblaDnia Mon, 30 Jan 2012 13:57:59 +0100, gosmo napisał(a):
> W wielu sklepach widzę oliwę z oliwek extra virgin sygnowaną marką La Puebla
> w niezwykle atrakcyjnej cenie (poniżej 15zł/litr).
To nie może być dobra oliwa.
Co oczywiście wcale nie znaczy, że ta obok, dziesięć razy droższa, jest w
czymkolwiek lepsza 3-)
--
XL
› Pokaż wiadomość z nagłówkami
3. Data: 2012-01-30 17:26:14
Temat: Re: La PueblaW dniu 2012-01-30 13:57, gosmo pisze:
> Witam,
> W wielu sklepach widzę oliwę z oliwek extra virgin sygnowaną marką La
> Puebla w niezwykle atrakcyjnej cenie (poniżej 15zł/litr). No i szukam
> argumentów, aby jej więcej nie kupować ;) Smakuje ok, ale nie wiem, czy
> to nie jest jakiś syf, dla którego lepszą alternatywą byłby zwykły
> rzepak ;)
>
>
W sumie oliwa nie jest droga zwlaszcza ta afrykanska, egipt maroko
tunezja. Problem w tym ze bardzo czesto jest chrzczona podlym olejem
ostatnio byla naglosniona afera jak to mafia wloska i hiszpanska chcrzci
oliwe.
› Pokaż wiadomość z nagłówkami
4. Data: 2012-01-30 18:03:51
Temat: Re: La PueblaW dniu 2012-01-30 13:57, gosmo pisze:
> Witam,
> W wielu sklepach widzę oliwę z oliwek extra virgin sygnowaną marką La
> Puebla w niezwykle atrakcyjnej cenie (poniżej 15zł/litr). No i szukam
> argumentów, aby jej więcej nie kupować ;)
Jednym z argumentów może być ten, że cena dobrego surowca do
wyprodukowania 1 litra oliwy wynosi ok. 6 EUR, więc cena produktu
końcowego nie może być niższa, jeśli to ma być uczciwa oliwa.
Analogicznie, jak z wędliną - jeśli 1 kg szynki kosztuje 10 zł, to
można się domyślać, z czego się składa.
--
B.
› Pokaż wiadomość z nagłówkami
5. Data: 2012-01-30 18:07:21
Temat: Re: La PueblaW dniu 2012-01-30 19:03, Bbjk pisze:
> W dniu 2012-01-30 13:57, gosmo pisze:
>> Witam,
>> W wielu sklepach widzę oliwę z oliwek extra virgin sygnowaną marką La
>> Puebla w niezwykle atrakcyjnej cenie (poniżej 15zł/litr). No i szukam
>> argumentów, aby jej więcej nie kupować ;)
>
> Jednym z argumentów może być ten, że cena dobrego surowca do
> wyprodukowania 1 litra oliwy wynosi ok. 6 EUR, więc cena produktu
> końcowego nie może być niższa, jeśli to ma być uczciwa oliwa.
> Analogicznie, jak z wędliną - jeśli 1 kg szynki kosztuje 10 zł, to można
> się domyślać, z czego się składa.
Ty chyba za duzo TVNu ogladasz wyprodukowanie 1 litra oliwy w grecji to
koszt 1$.
› Pokaż wiadomość z nagłówkami
6. Data: 2012-01-30 18:15:54
Temat: Re: La PueblaW dniu 2012-01-30 19:07, Zenek pisze:
> wyprodukowanie 1 litra oliwy w grecji to
> koszt 1$.
Może, ale jest pytanie o hiszpańską.
Tu warto poczytać, o kosztach też:
http://www.vitanatural.pl/o-tluszczach-slow-kilka-cz
-2-oliwa-z-oliwek-praktyczne-rady
--
B.
› Pokaż wiadomość z nagłówkami
7. Data: 2012-01-30 19:00:10
Temat: Re: La PueblaW dniu 2012-01-30 19:15, Bbjk pisze:
> W dniu 2012-01-30 19:07, Zenek pisze:
>
>> wyprodukowanie 1 litra oliwy w grecji to
>> koszt 1$.
>
> Może, ale jest pytanie o hiszpańską.
> Tu warto poczytać, o kosztach też:
> http://www.vitanatural.pl/o-tluszczach-slow-kilka-cz
-2-oliwa-z-oliwek-praktyczne-rady
>
Co ty za linki podajesz naganiaczy frajerow. Zapytaj rolnika ile
kosztuje wyprodukowanie litra oliwy nie specjalistow od pierdolenia glupot.
Oliwki se rosna na drzewach jak dojrzeja do podjezdza traktor z
wytrzasaczem otrzasa z drzewa dojrzale i pakuje na przyczepe. Koszt
zbioru to koszt paliwa i traktorzysty + marza rolnika.
Recznie zbiera sie w afryce i sa to groszowe sprawy te 6EUR to chyba z
deski w klopie wziales co?
› Pokaż wiadomość z nagłówkami
8. Data: 2012-01-30 19:10:32
Temat: Re: La PueblaDnia Mon, 30 Jan 2012 19:07:21 +0100, Zenek napisał(a):
> W dniu 2012-01-30 19:03, Bbjk pisze:
>> W dniu 2012-01-30 13:57, gosmo pisze:
>>> Witam,
>>> W wielu sklepach widzę oliwę z oliwek extra virgin sygnowaną marką La
>>> Puebla w niezwykle atrakcyjnej cenie (poniżej 15zł/litr). No i szukam
>>> argumentów, aby jej więcej nie kupować ;)
>>
>> Jednym z argumentów może być ten, że cena dobrego surowca do
>> wyprodukowania 1 litra oliwy wynosi ok. 6 EUR, więc cena produktu
>> końcowego nie może być niższa, jeśli to ma być uczciwa oliwa.
>> Analogicznie, jak z wędliną - jeśli 1 kg szynki kosztuje 10 zł, to można
>> się domyślać, z czego się składa.
>
>
> Ty chyba za duzo TVNu ogladasz wyprodukowanie 1 litra oliwy w grecji to
> koszt 1$.
Psujesz ludziom przyjemność uważania, że używają dobrej, bo drogiej 3-)
--
XL
› Pokaż wiadomość z nagłówkami
9. Data: 2012-01-30 19:16:47
Temat: Re: La PueblaDnia Mon, 30 Jan 2012 20:00:10 +0100, Zenek napisał(a):
> W dniu 2012-01-30 19:15, Bbjk pisze:
>> W dniu 2012-01-30 19:07, Zenek pisze:
>>
>>> wyprodukowanie 1 litra oliwy w grecji to
>>> koszt 1$.
>>
>> Może, ale jest pytanie o hiszpańską.
>> Tu warto poczytać, o kosztach też:
>> http://www.vitanatural.pl/o-tluszczach-slow-kilka-cz
-2-oliwa-z-oliwek-praktyczne-rady
>>
>
>
> Co ty za linki podajesz naganiaczy frajerow. Zapytaj rolnika ile
> kosztuje wyprodukowanie litra oliwy nie specjalistow od pierdolenia glupot.
>
> Oliwki se rosna na drzewach jak dojrzeja do podjezdza traktor z
> wytrzasaczem otrzasa z drzewa dojrzale i pakuje na przyczepe. Koszt
> zbioru to koszt paliwa i traktorzysty + marza rolnika.
>
> Recznie zbiera sie w afryce i sa to groszowe sprawy te 6EUR to chyba z
> deski w klopie wziales co?
Z salonu :-D
--
XL
› Pokaż wiadomość z nagłówkami
10. Data: 2012-01-30 19:24:30
Temat: Re: La PueblaW dniu 2012-01-30 20:10, XL pisze:
> Dnia Mon, 30 Jan 2012 19:07:21 +0100, Zenek napisał(a):
>
>> W dniu 2012-01-30 19:03, Bbjk pisze:
>>> W dniu 2012-01-30 13:57, gosmo pisze:
>>>> Witam,
>>>> W wielu sklepach widzę oliwę z oliwek extra virgin sygnowaną marką La
>>>> Puebla w niezwykle atrakcyjnej cenie (poniżej 15zł/litr). No i szukam
>>>> argumentów, aby jej więcej nie kupować ;)
>>>
>>> Jednym z argumentów może być ten, że cena dobrego surowca do
>>> wyprodukowania 1 litra oliwy wynosi ok. 6 EUR, więc cena produktu
>>> końcowego nie może być niższa, jeśli to ma być uczciwa oliwa.
>>> Analogicznie, jak z wędliną - jeśli 1 kg szynki kosztuje 10 zł, to można
>>> się domyślać, z czego się składa.
>>
>>
>> Ty chyba za duzo TVNu ogladasz wyprodukowanie 1 litra oliwy w grecji to
>> koszt 1$.
>
> Psujesz ludziom przyjemność uważania, że używają dobrej, bo drogiej 3-)
Jakim qrwa ludziom to banda przyglupow.
› Pokaż wiadomość z nagłówkami
« poprzedni wątek | następny wątek » |