Data: 2003-06-26 10:14:53
Temat: Re: Ananas, morela, 3 minutes?
Od: "magia/maggie" <m...@w...amba.bydg.pdi.net>
Pokaż wszystkie nagłówki
Użytkownik "Aninha" <A...@g...pl> napisał w wiadomości
news:bdcucl$4ok$1@inews.gazeta.pl...
> kosztuje w ostatnim katalogu 22.5 PLN
> ale sa tam rozne znizki i promocje wiec wychodzi taniej
> nie wiem jak w sklepie
> pewnie podobnie
w skelpei jakies tydzien temu widzialam je w promocji po 15 zl - kupilam
sobie malwe.
mag.
--
Serwis Usenet w portalu Gazeta.pl -> http://www.gazeta.pl/usenet/
|