W dniu 2011-02-10 13:17, Vilar pisze: > > I tu mały gospodarski wtręt - torebka najzwyklejszego ryżu (takiego, > który psom gotuję) - 5 PLN / kg. A ryż to podstawowe pożywienie dla > większości najbiedniejszych rejonów. Tam ryż nie kosztuje 5 PLN za kg. Ewa
Zobacz także