Data: 2003-05-18 20:14:34
Temat: Re: Veet contra inne
Od: "walkie!" <w...@w...net.pl>
Pokaż wszystkie nagłówki
Użytkownik Ania napisał:
> Buhahahahaha....no to spryciara ze mnie -wmowilam sobie że chodzi o krem -
> ale prosze wybaczyc, caly dzien siedze nad gramatyka opisowa :((( i juz mi
> zaczyna odbijac :P
No widzisz, widzisz co nauka z ludzmi robi ;-)
>
> BTW dla porownania chce wiedziec - ile ta Joanna
>
>>kosztuje?
>
>
> Ano kosztuje calkiem nie duzo, cos kolo 7-8 zl. Opakowanie starcza na 2 razy
> spokojnie, jak same lydki to 3,4 razy :)
No to faktycznie b. nie duzo, Veet na mniej wiecej tyle samo
starcza. :-)
>
>
>>A te 30 stopni to ja dziekuje :]
>
>
> Prosze bardzo :P
Zapakowac ;P
>
> Pozdro
> Ania
>
>
>
--
Pozdrawiam <- walkie! ->
http://walkie.cegla.art.pl
Nawet ząb bywa wstawiony...
|