Witam! Cena jednego opakowania to 4 zle. Jeszcze szukam, bo nie wydaje mi sie zeby to byla jakas super oferta. Pozdrawiam Stach -- Archiwum grupy: http://niusy.onet.pl/pl.rec.ogrody
Zobacz także