Strona główna Grupy pl.sci.medycyna praca - Wrocław

Grupy

Szukaj w grupach

praca - Wrocław

Liczba wypowiedzi w tym wątku: 1

« poprzedni wątek następny wątek »

1. Data: 2003-04-08 07:50:24

Temat: praca - Wrocław
Od: d...@e...com.pl szukaj wiadomości tego autora

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie EUropa SA wchodzące w skłąd Grupy Kapitałowej
Credit Agricole Polska zatrudni osobę na stanowisko:

UNDERWRITERA

Wymagania:

- doświadczenie w zakresie statystyki medycznej
- umiejętność obsługi komputera (MS Excel, Access, Internet),
- wykształcenie wyższe medyczne,
- umiejętność analitycznego myślenia,
- zdolności koncepcyjne,
- bardzo dobra znajomość języka francuskiego i/lub angielskiego,
- zaangażowanie w podejmowane działania oraz lojalność wobec pracodawcy.

Zakres obowiązków:

- sprawdzanie i analiza przyjmowanych wniosków pod kątem oceny
ryzyka przyjmowanego do ubezpieczenia,
- opracowywanie danych medycznych i pozamedycznych służących do
oszacowania ryzyka,
- tworzenie wewnęcznych statystyk przyczyn umieralności służących do
- tworzenie procedur underwritingu dostosowanych do potrzeb
Towarzystwa,
- współuczestniczenie w tworzeniu oferty ubezpieczeniowej Towarzystwa,
- gromadzenie i ocena danych statystycznych

W zamian oferujemy interesującą pracę w zepole młodych i zdolnych ludzi oraz
profesjonalny program rozwoju zawodowego.

Dokumenty aplikacyjne (życiorys i list motywacyjny) prosimy przesłać na adres:

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie
EUROPA SA
Wydział Personalny
pl. Orląt Lwowskich 1
53 - 605 Wrocław

z własnoręcznie podpisaną klauzulą:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacji
zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r."

Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Wysłano z serwisu OnetNiusy: http://niusy.onet.pl

› Pokaż wiadomość z nagłówkami