Data: 2002-05-15 11:15:37
Temat: Re: Do Edyty Szajnóg
Od: "Edyta Szajnóg" <e...@g...com.pl>
Pokaż wszystkie nagłówki
Chyba raczej odpada, pisałam już że ja z Warszawy.
Wał kosztuje ok. 100 zł, ale jedna sesja nie wystarczy. Od razu nastaw się
na kilka sezonów. Kup na jesieni i wałuj, odpocznij w zimie, a na wiosnę
znowu wałuj. Pagórki trochę ci sie wyrównają, ale aby miec angielski
trawnik, to przynajmniej kilka lat takiego wałowania.
Edyta
Użytkownik "Rad" <r...@z...com.pl> napisał w wiadomości
news:abtf2v$r7g$1@sunflower.man.poznan.pl...
>
> Użytkownik "Edyta Szajnóg" <e...@g...com.pl> napisał w wiadomości
> news:abt9ic$26tq$1@news2.ipartners.pl...
> > A skąd jesteś?
>
> z Białegostoku, a Ty? jezeli z drugiego końca Polski to chyba taniej
będzie
> kupić niz pożyczyć? (ile takie cudo wogóle kosztuje i czy warto to kupować
> na jednokrotne użycie, no chyba że przewałować co jakiś czas sąsiada)
>
>
> Pozdr
> Radek
>
>
|