> Jesli ktos sprzedaje za 8,00 zł cos, czego koszt wyprodukowania wynosi ca
> 0,80 zł za kg to jaka ma marze wg ciebie?
> Nawet jesli oddaje 2 zl dystrybutorowi to i tak mu jeszcze 800% zostaje.
> A koszt produkcji szacuję tak naprawde na 20 - 30 groszy za kg. 80 groszy
> to baardzo zawyzony szacunek.