Data: 2005-01-23 17:46:47
Temat: Re: ile u was to kosztuje?
Od: "Ania B-J" <a...@o...pl>
Pokaż wszystkie nagłówki
Andrzej Ch. wrote:
> U mnie przedstawia się to tak w przeliczeniu na m2:
> Eksploatacja podstawowa-0,99zł,
1,60zł/m^2
>odpis na remonty-0,60zł
2zł/1m^2
>cena zimnej
> wody i kanalizacji 4,50zł/m3,podgrzanie wody 15 zł/m3
zimna 5,28zł, ciepła (5,28+10,81) zł + odczyt 1 x m-c 3 zł.
>zaliczka na
> centralne ogrzewanie 2zł/m2
1,5 zł/m^2
>cena GJ w roku 2003 = 42zł nowej cenny na
> razie nie znam,
nie wiem
> światło w piwnicy 1zł/punkt.
nie ma, jest natomiast energia elektr pom ogól użytku - 3,2 zł/m-c
dźwig osobowy 5,3/osobę
domofon1,6 zł/m-c
opł.ekspl na pok. opł za wiecz. 0,05/m^2
opł.ekspl na pok. podat.nier.gr. 0,06/m^2
wywóz nieczystości 3,6/os.
> Dodatkowo płacę jeszcze za TV kablową 2 zł pakiet podst. 4
> kanały(I,II,III tvp,Polsat) plus za 22 zł. 20 kanałów.
kablówka 22 zł-20-30 kanałów nie pamiętam dokładnie - w promocji rocznej
(nowy klient) normalnie 36 zł.
> I to byłoby na tyle a jak to jest u Was??
prąd, gaz, telefon, internet :)
pzdr.
Ania
|