Data: 2001-06-05 07:21:09
Temat: RE: jakosc wyrobow
Od: A...@f...onet.pl (Anna Sekulska)
Pokaż wszystkie nagłówki
Ostatnio w Realu, soki jablkowe, ichniejsze. Ale okazalo sie, ze produkuje
je Tymbark i kosztuja 1.59 za 1 litr.
Pycha i taniocha.
Anka
> czy ktos kupowal moze w tesko albo innym markecie wyroby no
> name albo lider
> price
> wydaja mi sie ze sa strasznej jakosci
> co na to powiecie
> np rodzynki
>
--
Archiwum grupy: http://niusy.onet.pl/pl.rec.kuchnia
|