Dnia Tue, 01 Feb 2005 08:58:02 +0100, Kruszyzna napisał(a): > Ja zrobiłam z łopatki. Łopatka była po 13 zł za kilogram chyba. A gdzie mieszkasz? Moze tylko Krakow jest uposledzony pod wzgledem baraniny & jagnieciny. -- Pozdrawiam Maciek "Use the Google, Luke"
Zobacz także