Data: 2003-04-15 20:07:07
Temat: Re: Rodzaje cheleba
Od: "rzepa15" <r...@p...com>
Pokaż wszystkie nagłówki
Maki razow i graham to zupelnie inna historia, sa dosyc drogie bo popyt na
nie jest znacznie mniejszy, ale w sprzedazy hurtowej (worki po 50kg) ich
cena jest zblizona do mak "jasnych" to jest 70-80gr/kg netto
Użytkownik "Peyton"
<p...@t...pl.POTRZEBNA.pozyczka.500.tys.zl.0601.49.
19.98.04> napisał w
wiadomości news:Xns935ED3A3AE5CEpeyton@193.110.122.83...
> "rzepa15" <r...@p...com> wrote in
> news:b7hjt2$j91$1@nemesis.news.tpi.pl:
>
> > Moze zle sie wyrazilem, nie lepsza ale nadajaca sie do ciast innego
> > rodzaju,a napewno drozsza.
>
> hehe... jak dla kogo :-)
>
> maka razowa, ktora sie kupuje w "zdrowej zywnosci", jest drozsza od
> bialej, wysokoprzetworzonej.
>
> --
> ___
> _ __ ( _ ) ___ _ _ "Dzisiaj jest wtorek,
> | '_ \ / _ \ / _ \ | ' \ więc Pey jest optymalny."
> | .__/ \___/ \___/ |_||_| -- Siwa
> |_|
|