Data: 2005-06-16 12:36:38
Temat: Re: co z truskawek??
Od: "Marek W." <U...@U...UnosUpamU.UonUetU.UplU>
Pokaż wszystkie nagłówki
Użytkownik "Krysia Thompson" <K...@h...fsnet.co.uk> napisał w
wiadomości news:8ps2b15l2t9tf3n63hhdh6l71phd1ic3ik@4ax.com...
> On Thu, 16 Jun 2005 11:51:54 +0200, Kinga 'Słowotok' Macyszyn
> <k...@b...gazeta.pl> wrote:
>
> >
> >> tak z ciekawosci - co to znaczy tanich? U mnie ciagle wolaja 6 zl/kg i
> >> daleka jestem od twierdzenia, ze to tanio...
> >>
> >W Warszawie na Kole 6 zł, ale za łubiankę.
>
>
> Jak ja slysze takie ceny to mnie diabli biora, bo u nas, nawet
> jak sama pojde wpole, pozginam sie z pol godziny to i tak zaplace
> conajmniej dwa arzy wiecej...conajmniej...wrecz mam nadzieje, ze
> choc maliny sa drozsze :PPP
>
> Pierz, zawistnik
> K.T. - starannie opakowana
Nie liczyłbym na to....wystarczy sie pofatygować w okolice gdzie sie malinki
uprawia
i cena az powala z nóg..
Marek
|