Data: 2006-08-26 18:46:55
Temat: Re: koszt kapieli
Od: Krzychu <"s_krzychu[m"@upiszon]poczta.onet.pl>
Pokaż wszystkie nagłówki
Jozef napisał(a):
>
>> > > 10*50zł/60 = 8,33zł
>> >
>> > Ztrudniasz kogoś do mycia wanny płacąc mu 50 zł/godz ???
>> >
>>
>> Hmm, a Twój czas jest nic niewarty? Jak tak to chętnie zatrudnię.
>>
>
> OK - na pełny etat i stawka godzinowa już jest ustalona jak rozumiem?
>
> Mój czas jest coś wart, ale jajcarz specjalnie zawyża koszty i ludzie
> mogą się przestać myć :)
To zależy - jakbyś miał stałego myjącego to stawka była by niższa. Ale
jak dorywczo, to koszty rosną :)
> Swoją drogą to mydła nie policzył
>
Fakt. I amortyzacji gąbki.
--
Pozdrawiam
Krzysztof Smyk .::s_krzychu[maupa]poczta[kropka]onet[kropka]pl::.
>> Jeżeli problem można rozwiązać - nie ma się czym martwić <<
>> Jeżeli problemu nie można rozwiązać - nie ma się po co martwić. <<
|