Data: 2009-02-12 20:39:26
Temat: Re: maszynka do chleba
Od: Jan Werbiński <j...@j...com>
Pokaż wszystkie nagłówki
Użytkownik "krys" <k...@p...onet.pl> napisał w wiadomości
news:gn20o5$bol$1@inews.gazeta.pl...
> Jan Werbiński napisał(a):
>
>> Ja po odwiedzeniu sklepów w Żarach i Zielonej Górze byłem zmuszony
>> kupić 30 kg bezpośrednio w młynie. W detalu jest żytnia po ok 5 zł za
>> kg chyba w Tesco.
>
> Dżizas, skąd takie ceny? Ja kupuję w Auchan po około 2 zł (pełny przemiał
> po 2,2zł, zwykła nawet po 1,8zł bywała). Ale podobno w młynach jest
> taniej, tylko u mnie młynów jak na lekarstwo...
To była jakaś "ekologiczna" mąka.
W młynie 0,80 zł za żytnią 720kę.
--
Jan Werbiński O0oo....._[:]) bul, bul, bul
Prywatna http://www.janwer.com/
Nasza siec http://www.fredry.net/
|