Darek wrote: > a ile kosztuja na wage? nie pytałem ostatnio, ale przed 2 miesiącami kosztowały 35EUR za kilogram. Takie 10 deko mi starcza na 2 razy makaron ze szpinakiem, pomidorami i pinią. Waldek
Zobacz także