Data: 2004-11-01 18:56:30
Temat: Re: ryz preparowany - jak zrobic? ;)
Od: "|Pio|" <p...@w...pl>
Pokaż wszystkie nagłówki
> Pewnie można, tylko po co ? Gotowy kosztyje cos tak około 1 zł.
a nawet 60gr...
ale np dzis i o tej porze raczej nigdzie tego nie kupie.... a bym zjadl z
mila checia ;)
PS - zwykly ryz po prazeniu w goracym powietrzu jest twardy i ale smak ma
calkiem podobny ;)
|