Data: 2003-11-30 21:16:10
Temat: Re: Chleb Fiony
Od: Wojciech Ściesiński <w...@N...prv.pl>
Pokaż wszystkie nagłówki
>
> P.S. Maka razowa, mozna to kupic w normalnym markecie?
W "Piotr i Paweł" można kupić (bynajmniej w Bydgoszczy), w innych nie
wiem - w Tesco nie znalazłem.
Co ciekawe mąka pszenna razowa na regale z mąkami kosztowała ok. 1,80
zł/kg a na regale ze zdrową (?) żywnością ok. 4,00 zł/kg - dodam, że
innego producenta i w większym wyborze.
Ale ... znowu zaczyna za mną chodzić ten chleb... :-)
Pozdrawiam :-)
--
Wojciech Ściesiński
w...@N...prv.pl
|