Data: 2001-10-13 17:09:20
Temat: Re: No to sie wkupujemy
Od: JA <w...@z...fu-berlin.de>
Pokaż wszystkie nagłówki
>>,,,czka kilogramowa kosztuje 30zl, 150 gr - 10 zl i dlatego nie kupilam
>> ;)) Moze znajdzie sie ktos do spolki na duza paczke ;)))) ???
>>
>> Pozdrawiam - Ula
>
> 150 g. tez juz jest duzo. Sprawdzilam od razu w mojej szufladzie ile to
> jest w moich sloiczkach. 25g ! I starcza mi na ho ho dlugo. Do calej fury
> jedzenia (4 osoby jak pisalam) potrzeba tylko 1 lyzeczke. Obawiam sie, ze
> z tego kilograma za duzo moze sie zmarnowac. A 150g mozna rozdzielic na 6
> osob. Ludzie zrobcie to zarlo wreszcie, bo sie nie doczekam Waszych
> reakcji. M-gosia.
>>
ja kupuje w paczkach po 100g raz na 2-3 miesiace. Tak pod koniec zaczyna
troche mniej pachniec, ale to jeszcze ok.
Waldek, bezogonkowy
|