Data: 2002-07-30 13:11:19
Temat: Re: Smaczne ciacho
Od: PatryCCCja <k...@s...TO_WYTNIJ.pl>
Pokaż wszystkie nagłówki
Maria Urbanczyk wrote:
> To dlatego, ze kupilam te maki na placu w budce, na wage. Wczesniej kupowalam w
> sklepie ze zdrowa zywnoscia, ale tam 1kg maki kosztowal blisko 4zl, a tu
> 1.50zl. Niestety dla mnie to bardzo duza roznica.
ej, to taki problem oznaczyc? podpisac nie mozna? albo jedna torebke
inaczej zawinac? albo aderwac brzeg u gory?
ale ty masz problemy :)
pat
--
vege.pl http://www.vege.pl
PuszKKKa http://puszkkka.spinacz.pl
SPINACZ http://www.spinacz.pl/
|