Data: 2002-10-04 06:08:43
Temat: Re: Taaakie mielone!
Od: "Waldek" <x...@k...net.pl>
Pokaż wszystkie nagłówki
> Można oszczędniej.
> 30 dkg wołowiny "gulaszowej" (ok. 9 zł/kg)
> 30 dkg wieprzowiny jw (cena podobna)
> zamiast bułki zwykłej 6 łyżek tartej
> reszta bez zmian.
> Do tego frytki (spróbuj na smalcu).
> Moja żona była zadawolona.
> Smacznego
> Artur
====================
Tak, wiem ze mozna bylo jeszcze
troche z tego wycisnac.
Jednak programowo nie jadamy
wolowiny. Akurat w moim 'hicie'
w promocji byla po 5 zl (ladna).
No coz. moja strata.
(a bulka byla tarta)
waldek
====================
|