Data: 2006-08-26 15:02:07
Temat: Re: koszt kapieli
Od: "Jozef" <j...@n...pl>
Pokaż wszystkie nagłówki
> > > 10*50zł/60 = 8,33zł
> >
> > Ztrudniasz kogoś do mycia wanny płacąc mu 50 zł/godz ???
> >
>
> Hmm, a Twój czas jest nic niewarty? Jak tak to chętnie zatrudnię.
>
OK - na pełny etat i stawka godzinowa już jest ustalona jak rozumiem?
Mój czas jest coś wart, ale jajcarz specjalnie zawyża koszty i ludzie mogą
się przestać myć :)
Swoją drogą to mydła nie policzył
|