Data: 2006-11-26 19:58:39
Temat: Re: meble
Od: "anatol" <j...@t...pl>
Pokaż wszystkie nagłówki
Alek napisał(a):
> Chciałem zrobić w restauracji przyjęcie dla kilkunastu osób, ale
> wyliczyli mi ponad 50 zł za kilogram jedzenia a jak zrobiłem w domu
> według własnego pomysłu to wyszło poniżej 1 zł/kg. Kupiłem tylko
> kartofli, soniny i kefiru, wszystko zrobiłem sam. Opłaca się samemu
> podłubać.
Jeśli w knajpie zamawiałeś menu na bazie kartofli, soniny i kefiru -
to masz rację, opłaca się. Jeśli do tego masz jako-takie pojęcie
o gotowaniu, a za garami /być może/ stanie nieudacznik, którego
stale będziesz musiał kontrolować, czy ci gości nie wytruje -
gotować samemu opłaca się tym bardziej.
Ania
|