Data: 2006-11-26 11:10:00
Temat: Re: meble
Od: "ewako" <k...@p...onet.pl>
Pokaż wszystkie nagłówki
> wyliczyli mi ponad 50 zł za kilogram jedzenia a jak zrobiłem w domu
> według własnego pomysłu to wyszło poniżej 1 zł/kg.
w twoim przypadku stanowczo odradzam "dłubanie" samemu ponieważ masz tak
dużo jadu że możesz zaszkodzić nie tylko sobie ale i gościom.
Poprzestań lepiej na obiedzie w restauracji.
Pozdrawiam najsympatyczniejszą grupę której jestem od lat wiernym
czytelnikiem
ewa k.
|