Data: 2007-08-05 11:21:34
Temat: kielbasa z wegier
Od: t...@g...com
Pokaż wszystkie nagłówki
Witam,
Kupielem na wegrzesz Paraszkolbasz. Kosztowala ok 1000 F/kg. Jest
miekka i nie wiem kompletnie co z tym ugotowac bo podswiadomie wiem,
ze nalezy ja do czegos dodac. Ma ktos doswiadczenia?
|