Data: 2003-06-15 08:48:37
Temat: Re: Jedzenie do pracy
Od: "AsiaS" <a...@n...onet.pl>
Pokaż wszystkie nagłówki
Użytkownik "Chopek"
> Pisze, że w hipermarketach. Ale aby z tego co oni tam sprzedają nazbierać 4
> ubite szklanki liści to chyba z 200 PLN trzeba by wydać!!
Eee tam :) Jedna, dwie doniczki wystarczają - czyli mniej niż 10 złotych.
--
Pozdrawiam
Asia
|