przyjmij z zapasem 25 groszy na wypiek chleba i tyle, dolicz koszty mycia, sprzątania po zabawie w wysokości też 25groszy i masz 50groszy. Czy się opłaca? Wg mnie słabo a jednak maszynka to grat duży i trzeba sprzątać :P
Zobacz także