Data: 2006-02-13 11:52:31
Temat: Re: ile wydajecie na jedzenie
Od: Jerzy Nowak <0...@m...pl>
Pokaż wszystkie nagłówki
Basia napisał(a):
>> Raczej drogi [kupujemy dobry jakościowo np. razowy na wagę a on ciężki
>> jest], przynajmniej ten, który nadaje sie do jedzenia i nie czerstwieje
>> po 3-4 godzinach od przyniesienia do domu
>
> ale mimo wszystko, 10 zł/dziennie na pieczywo..., no, ale jak wcześniej
> powiedziano, nie ma dyskusji o cudzych wydatkach:-) [...]
Też się szczypiemy i tego lepszego na co dzień nie kupujemy, takie dobre
to potrafi kosztować 1,5-3,5 za małą sztukę a jeden [2] człek pochłania
to za jednym zamachem, jak pomnożysz przez cztery to znajdziesz odpowiedź.
pozdr. Jerzy
|