Data: 2003-12-17 11:47:11
Temat: Re: mak
Od: "Zofia Gebert" <b...@g...pl>
Pokaż wszystkie nagłówki
> Kupic jedno, albo drugie, albo właśnie używać mas gotowych ;)
> Swoją drogą, jak można nie mieć tak podstawowego sprzętu ?
> Prosze nie posądzać mnie o złośliwość w tym pytaniu, bo jej tu nie ma.
> Rzeczywiście nie wiem, jak można się obywać przez lata bez tych rzeczy.
> Kupiłabym jednak maszynkę, najlepiej elektryczną i z wkładką do maku, żeby
> mielić go tylko raz :)
Coz. Mieszkam na swoim (no, cudzym bo wynajmowanym) od ponad roku.
Wydatkow przeroznych jest cala masa. Kuchnie kompletuje w takim tempie jak
moge, a niestety dobre naczynia, garnki, czy mikser sa wazniejsze na codzien
od maszynki czy makutry. Taka prawda, a maszynki kosztuja kolo 200 zl z tego
co sie orientowalam. Makutry w sklepie dawno nei widzialam i nawet nie wiem
ile kosztuje. Swoja droga mieso jak potrzebuje zmielic to robie to po
kawalku w blenderze, wiec sama rozumiesz... ;) A niestety po nikim z rodziny
nie 'odziedziczylam'
ZG
|