> ja kupuję 2-2.5kg szparagów, po pół kilo na łebka. Jeden łebek nie jada > szparagów, zostaje 2 kg na trzy łby. Wtedy trochę się ostaje. Jak bym tyle mogla kupic to na pewno by zostalo. A swoja droga to musze zwazyc peczek. Ciekawe ile by w W-wie kosztowalo te 2,5 kg
Zobacz także