Data: 2002-08-09 15:36:55
Temat: Re: Juz sie pieni!
Od: "Atanazy" <t...@p...onet.pl>
Pokaż wszystkie nagłówki
> cos podobnego kupilem wczoraj w sklepie i nazywa sie "Zakwas chlebowy"
> - produkcji Litewskiej - koszt jedynie 3zl 15 gr
>
Ja cos podobnego przywiozlem z Ukrainy. Nazywa sie "chlibnij kwas" i
kosztowalo 2 UAH (1,6 zl). Wlasnie zabieram sie do przygotowania.
A to cos z kawy co przygotowuje dzieciol to raczej podpiwek niz kwas...
Pozdrawiam
Atanazy
--
Serwis Usenet w portalu Gazeta.pl -> http://www.gazeta.pl/usenet/
|