Data: 2006-02-13 11:35:06
Temat: Re: ile wydajecie na jedzenie
Od: "Basia" <b...@o...pl>
Pokaż wszystkie nagłówki
>
> Raczej drogi [kupujemy dobry jakościowo np. razowy na wagę a on ciężki
> jest], przynajmniej ten, który nadaje sie do jedzenia i nie czerstwieje
> po 3-4 godzinach od przyniesienia do domu
ale mimo wszystko, 10 zł/dziennie na pieczywo..., no, ale jak wcześniej
powiedziano, nie ma dyskusji o cudzych wydatkach:-)
> Czerstwego chleba nigdy nie wyrzucamy do śmietnika, w parku czekają na
> niego głodne kaczki.
Tez nie wyrzucam, zbieram dla żubrów.
pozdrawiam
Basia
|