Data: 2005-10-06 20:06:25
Temat: Re: parowki...
Od: Wladyslaw Los <w...@o...pl>
Pokaż wszystkie nagłówki
In article <di3ppp$qjl$1@nemesis.news.tpi.pl>,
JerzyN <0...@m...pl> wrote:
> Wladyslaw Los napisał(a):
> >>>miedzy 30 a 40 zł za kilogram.
> >>Aż mnie zatkało.
> >>Za te pieniądze można kupić superkiełbasę lub prawdziwą szynkę.
> > Albo dobre parówki. Noe myślę, żeby to była cena przesadnie wysoka za
> > dobre parówki.
> [...]
>
> Skoro tak twierdzisz to podaj skład % i ceny poszczególnych składników.
> Złóż do kupy i ile powinny kosztować dobre parówki?
> pozdr. Jerzy
O cenie sprzedawanego wyrobu nie decyduje jedynie cena jego składników.
Jeżeli uważasz inaczej, sam sobie rób parówki.
Władysław
|