Data: 2016-03-08 17:54:10
Temat: Re: Normy ważenia/pakowania w handlu detalicznym
Od: Ikselka <i...@g...pl>
Pokaż wszystkie nagłówki
Dnia Tue, 08 Mar 2016 08:28:57 +0100, krys napisał(a):
> Znam. Jak leżą dwie szyki, i jedna kosztuje 10 zł, a druga 28, to biorę ta
> droższą. Poza tym, ja już mam swoje pewniaki, które kupuję, trzy, może
> cztery gatunki.
Ja już tylko dwa - moja faworytka z ostatnich czasów, szynka Biebrzówka, od
jakichś dwóch miesięcy już nie nadaje się do spożycia, producent poszedł na
ilość kosztem jakości, ble!
> Reszta jest z czarnego rynku i własnej kuchni:-P
Otóż to - i u mnie.
|