Dnia Sat, 20 Feb 2010 22:46:22 +0100, kogutek napisał(a):
> Albo kupuj
> kiełbasę po 50 złotych za kilo, kabanosy po 60 zł za kilo.
Prawdziwy problem polega na tym, że w Polsce nawet kupując wędliny po
50-60 zł nie można mieć pewności, że będą się czymkolwiek różniły od tych
po 10-15 zł.