Data: 2006-02-08 11:41:11
Temat: Re: ile wydajecie na jedzenie
Od: aniared <a...@n...pl>
Pokaż wszystkie nagłówki
medea napisał(a):
> Licząc mniej więcej: zakupy w supermarkecie około 150zł raz w tygodniu i
> do tego drugie tyle na codzienne zakupy. Czyli w sumie 300zł na tydzień,
> około 1200zł na miesiąc, na trzyosobową rodzinę w tym 2,5-letnie
> dziecko. Tak pi razy oko, bo nigdy tego nie liczyłam.
>
> Pozdrawiam
> Ewa
U nas będzie mniej-więcej tyle samo, na 4-osobową rodzinę (dzieci małe,
4 i 1,5 roku).
Tak w ogóle to polecam Toruń, jedno z najtańszych miast w Polsce.
Benzyna jest tu zazwyczaj najtańsza w kraju, a co za tym idzie, również
towary. Nie wiem, z czego to wynika, ale parę razy słyszałam w radio o
tym, jak w Toruniu jest tanio, w porównaniu z innymi miastami. Na
przykład w pobliskim (i mniejszym) Włocławku jest już drożej. Hmm...
--
Ania
Głosowanie na blog roku 2005: http://tinyurl.com/8jrzv
|