Data: 2005-10-06 17:43:56
Temat: Re: parowki...
Od: Lia <L...@p...onet.pl>
Pokaż wszystkie nagłówki
Dnia 2005-10-06 19:38:01 w sprzyjających i niepowtarzalnych okolicznościach
przyrody grupowicz *waldek* skreślił te oto słowa:
> Lia wrote:
>
>> miedzy 30 a 40 zł za kilogram.
> ===
> Aż mnie zatkało.
>
> Za te pieniądze można kupić superkiełbasę lub prawdziwą szynkę.
Za te pieniądze można kupić dużo róznych rzeczy.
I każdy sam decyduje na co chce je wydać.
--
Lia GG 1516512 ICQ 166035154 JID i...@j...org
*psy mają właścicieli, koty mają służących*
|