Data: 2005-10-06 18:26:12
Temat: Re: parowki...
Od: medea <e...@p...fm>
Pokaż wszystkie nagłówki
waldek napisał(a):
> Lia wrote:
>
>
>>miedzy 30 a 40 zł za kilogram.
>
> ===
> Aż mnie zatkało.
>
> Za te pieniądze można kupić superkiełbasę lub prawdziwą szynkę.
>
Nie przesadzaj! Jakaś dobra mortadela, która jest przecież bardzo
podobna wsadem do parówki (chyba sę nie mylę?), to i droższa potrafi być.
Ewa
|