>> jestem ciekawy ilu w Polsce ludzi stać na parówki za 40 zł kg
>
> Wystarczająco dużo, by się opłacało je sprowadzać. Biznes jest biznes.
> O cenach szynki Zimbo nie będę litościwie wspominac :)
to muszę Ci powiedzieć, że bardzo się mylisz.. dlatego się opłaca je
sprzedawać w tej cenie bo kupujących jest mało
Jędrek