> Dobre parowki mozna kupic w cenie od 8 do 14 zl za kg. Trzeba znac > producenta. > kurcze , nareszcie ktoś normalny, bo już myślałem że pomyliłem grupy,.. jestem ciekawy ilu w Polsce ludzi stać na parówki za 40 zł kg -- Pozdrawiam Jędrek
Zobacz także