Data: 2005-10-06 18:19:34
Temat: Re: parowki...
Od: JerzyN <0...@m...pl>
Pokaż wszystkie nagłówki
Wladyslaw Los napisał(a):
>>>miedzy 30 a 40 zł za kilogram.
>>Aż mnie zatkało.
>>Za te pieniądze można kupić superkiełbasę lub prawdziwą szynkę.
> Albo dobre parówki. Noe myślę, żeby to była cena przesadnie wysoka za
> dobre parówki.
[...]
Skoro tak twierdzisz to podaj skład % i ceny poszczególnych składników.
Złóż do kupy i ile powinny kosztować dobre parówki?
pozdr. Jerzy
|