Data: 2016-03-08 08:28:57
Temat: Re: Normy ważenia/pakowania w handlu detalicznym
Od: krys <k...@p...onet.pl>
Pokaż wszystkie nagłówki
Pszemol wrote:
> "Ikselka" <i...@g...pl> wrote in message
> news:jtcxjtp1dte0.1grewimg0o9rv$.dlg@40tude.net...
>> Dnia Mon, 07 Mar 2016 09:42:56 +0100, krys napisał(a):
>>
>>> Pszemol wrote:
>>>
>>>> "FEniks" <x...@p...fm> wrote in message
>>>> news:56daa0a4$0$655$65785112@news.neostrada.pl...
>>>>> W dniu 05.03.2016 o 01:24, Pszemol pisze:
>>>>>> "Jarosław Sokołowski" <j...@l...waw.pl> wrote in message
>>>>>> news:slrnndj1rb.l8r.jaros@falcon.lasek.waw.pl...
>>>>>>>
>>>>>>>
>>>>>>> Dopasowane jest wyłącznie do tego, ile klient lubi zapłacić. Ci co
>>>>>>> lubią płacić dychę, dostają pół na pół z wodą, zrobioną z tego, co
>>>>>>> ta za dwie dychy.
>>>>>>
>>>>>> Nie sądzę :-) Robiłeś badania? Opisz je... chętnie się zapoznam.
>>>>>
>>>>> Nie trzeba robić wielkich badań. Wystarczy zaobserwować, co się
>>>>> dzieje, kiedy w supermarketach zrobią promocję na jakąkolwiek szynkę,
>>>>> np. za 9,99zł. Chociaż podobno Polacy zaczynają coraz większą uwagę
>>>>> zwracać na jakość zamiast na cenę.
>>>>
>>>> Chodzi o badania zawartości wody w takiej za 10zł/kg w porównaniu
>>>> do takiej za 30zł/kg. Postawiłbym śmiało tezę, że nie różnią się
>>>> zawartością wody w mięsie 3x.
>>>
>>> Wystarczy zamrozić i porównać kałuże po rozmrożeniu.
>>
>> Swietny sposób :-D
>
> Nie taki dobry, bo wymaga on zakupu - znasz sposób aby sprawdzić
> to PRZED wydaniem kasy na coś, co może się okazać tylko do wywalenia?
Znam. Jak leżą dwie szyki, i jedna kosztuje 10 zł, a druga 28, to biorę ta
droższą. Poza tym, ja już mam swoje pewniaki, które kupuję, trzy, może
cztery gatunki. Reszta jest z czarnego rynku i własnej kuchni:-P
--
Pozdrawiam
J.
www.kontestacja.com
|