> W PiPie jest normalnie dostępny, ok. 10 zł kosztuje. Ja za swój dałam jakieś 8 zł, ale za 10 pewnie też bym go kupiła - jest pyszny, ale chciałabym z nim cos upiec tak, żeby nie zepsuć, bo szkoda... Pozdrawiam Barbara i Maleństwo
Zobacz także