Data: 2006-02-08 11:27:58
Temat: Re: ile wydajecie na jedzenie
Od: medea <e...@p...fm>
Pokaż wszystkie nagłówki
Kiełb Ewelina napisał(a):
> Pozdrawiam i dziekuje za wszystkie odpowiedzi. --
>
>
Ja nie wiem, ile wydajemy, bo to trudno dokładnie obliczyć - część
rzeczy kupujemy za gotówkę, za niekóre płacimy kartą kredytową i te
wydatki jakoś się rozkładają. Poza tym niektóre rzeczy kupuje się raz na
jakiś czas np. olej, mąka, a niektóre codziennie lub kilka razy w
tygodniu np. chleb, wędlina mięso, warzywa. Faktem jest, że ja prawie
codziennie przynoszę do domu siaty z zakupami. Wydaje mi się, że inni
sąsiedzi tyle nie kupują i już się zastanawiam, czy z nami jest wszystko
ok ;-).
Licząc mniej więcej: zakupy w supermarkecie około 150zł raz w tygodniu i
do tego drugie tyle na codzienne zakupy. Czyli w sumie 300zł na tydzień,
około 1200zł na miesiąc, na trzyosobową rodzinę w tym 2,5-letnie
dziecko. Tak pi razy oko, bo nigdy tego nie liczyłam.
Pozdrawiam
Ewa
|