Senior.pl - aktywni w każdym wieku

Strona główna Grupy pl.sci.medycyna Antybiotyki a skutki uboczne Re: Antybiotyki a skutki uboczne

Grupy

Szukaj w grupach

 

Re: Antybiotyki a skutki uboczne



« poprzedni post następny post »
Path: news-archive.icm.edu.pl!news.rmf.pl!agh.edu.pl!news.agh.edu.pl!news.onet.pl!new
sfeed.gazeta.pl!news.gazeta.pl!not-for-mail
From: "Meg" <m...@g...pl>
Newsgroups: pl.sci.medycyna
Subject: Re: Antybiotyki a skutki uboczne
Date: Wed, 5 Nov 2003 16:13:00 +0100
Organization: Portal Gazeta.pl -> http://www.gazeta.pl
Lines: 32
Message-ID: <bob41t$pk6$1@inews.gazeta.pl>
References: <bob11b$mnv$1@opal.futuro.pl>
NNTP-Posting-Host: st138.internetdsl.tpnet.pl
X-Trace: inews.gazeta.pl 1068045181 26246 80.55.97.138 (5 Nov 2003 15:13:01 GMT)
X-Complaints-To: u...@a...pl
NNTP-Posting-Date: Wed, 5 Nov 2003 15:13:01 +0000 (UTC)
X-MimeOLE: Produced By Microsoft MimeOLE V6.00.2800.1106
X-Priority: 3
X-Newsreader: Microsoft Outlook Express 6.00.2800.1106
X-User: magdziedzic
X-MSMail-Priority: Normal
Xref: news-archive.icm.edu.pl pl.sci.medycyna:125779
Ukryj nagłówki



> przyjmuję od tygodnia antybiotyk o nazwie Klacid, będę go brać jeszcze
> przez tydzień, następnie czekają mnie cztery dni kuracji Sumamedem
(infekcja
> chlamydiami).
> Skutki uboczne brania, opisane w ulotce, a więc prawdopodobnie zdarzające
> się najczęściej bardzo mi utrudniają życie - senność, rozkojarzenie,
lekkie
> bóle i zawroty głowy, zmiana smaku - uczucie "gorzkości w ustach", co mi
> odbiera apetyt.
> Nie chcę iść na 2-tygodniowe zwolnienie, stąd pytanie, czy może ktoś z Was
> wie, czy jest jakakolwiek metoda na radzenie sobie z tymi skutkami? Tzn.
> może taki przyklad: jeśli boli po antybiotyku głowa - brać tabletkę? Nie
> pogorszy to dzialania?
> Nigdy wcześnej nie przyjmowalam antybiotyku tak długo stąd pewnie to
> przewrażliwienie na temat własnej osoby, a praca - jak to kazda -
> koncentracji niestety wymaga.


nie wiem jak Sumamed ale Klacid jest silnym atybiotykiem, jeżeli twój
oganizm tak na niego reaguje powinnaś pójść do lek i poprosić o zmiane leku.
Podczas brania atybiotyku trzeba osłaniać flore bakteryją , nie pamiętam czy
przy tym leku trzeba brać lakcid lub enterol ale kefir na pewno trzeba pić i
to dużo.Też brałam to kiedyś i też żle go znosiłam i lek zamienił mi na
Augmentin. Przyjmowanie antybiotyków najbardziej odbija się na żołądku ,
jelitach.

życze powrotu (szybkiego)do zdrowia
pozdr Magda


 
Następne z tego wątku Najnowsze wątki z tej grupy Najnowsze wątki
05.11 Kinga Macyszyn
05.11 Meg
05.11 Kinga Macyszyn
05.11 Robert
05.11 andrzej głowacki
06.11 AnJa
06.11 Kinga Macyszyn
06.11 Robert
06.11 Kinga Macyszyn
10.11 Kinga Macyszyn
10.11 andrzej głowacki
10.11 andrzej głowacki
10.11 Kinga Macyszyn
Papierosy i guma do żucia
siemię lniane
Resorty mundurowe: policję, medykuw, kler...
Czy jest jakas polskojezyczna grupa na temat zdrowia?
Szczepionki dla dzieci zabójcze
Fluor : ile?
oszustwo w EWUŚ
Kalkulator Cholesterolu w internecie - czy to wiarygodne
Co za bezwstydne rzeczy pokazują w tym internecie!!!
O czym może świadczyć taki wygląd spermy?
Może jeszcze ktoś...
Ważnośc szczepionki HCV/HBV
Deklaracja wiary lekarzy katolickich
Jestem po operacji żuchwy
dziwna grypa od prawie miesiaca
Tak trzeba ich uczyć moralności
Powinność moralna
Jak oświetlić skutecznie facjatę?
Gorące argentyńskie feministki
Figa - nie koniecznie z makiem ;)
Deklaracja wiary nauczyciela
Aż mnie zatkało
Sankcje
Ja zawsze mam racje
Wierzącymi zostają tylko ludzie łatwowierni...?
Ktoś kopie płytkie tonele
"Kontrreformacja 2.1, czyli nowe przykazania katolika..."
To nam gozi?
gnojówki
halo

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X