Data: 2006-08-30 16:36:41
Temat: Re: w czym gotujecie powidła śliwkowe?
Od: marg <m...@m...pl>
Pokaż wszystkie nagłówki
piotr'ek napisał(a):
> W sklepie kupujemy, bo koszty samodzielnie robionych powideł wielokrotnie
przekraczają ich cenę zakupu.
>
> *piotr'ek*
Niby tak, ale co zrobić jak nie je się cukru?? Za 190 gram dżemu, albo
raczej czegoś dżemopodobnego bezcukrowego, płaci się w supermarkcie ok
4-5 zł... Za samoróbę (koszt owoców i fruktozy do ewentualnego
dosłodzenia)wychodzi co najmniej połowę taniej. I wiem co jem....
Marg
--
>**< Suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
Aksjomat Cole'a >**<
|